ثلاثة مليون متر مربع في المنطقة الصناعية 264 قطعة ارض صناعية يلوا

ثلاثة مليون متر مربع في المنطقة الصناعية 264 قطعة ارض صناعية يلوا

Yelwa - Bir sanayi bölgesi ihtisas örgütü işleme karayolu İstanbul - İzmir, sadece 1 km girişlerinde Collège 67 kilometre Jamga ve üzerinde girişlerinde sabahın ait İstanbul Asya 49 km olarak havaalanı ve şehir arasında Bursa , 47 km ve merkeze ait Yelwa olan sadece 14 kilometre uzaklıkta , hem de o 's doğu merkezi arasında bakımından Marmara bölgesinde bir nakliye ve lojistik hizmetleri.

Gelen kent içinde Yelwa Giftlkwy alanında organize sanayi bölgesindeki uzmanlaşmış makineleri yenilenebilir yenilikçi olacak ve bunun için yerel üretime ve daha az tehlikeli getirmeyi amaçlayan çevreye onu öne ve vurgulayın ve vb mesleki eğitim, sağlık, lojistik, sosyal tesisleri ile bu hedefi desteklemeyi amaçlayan

O olduğu 264 sanayi segmenti olması planlanan ile sanayi bölgesi bir toplam alana ait 3 milyon metrekare. itibariyle bugün, yaklaşık% 60 toplam alana olan bekleme için yeni yatırımcılar.

bu bölge tüm altyapı yatırımlarını tamamlamış% 100'e kadar ve bunun doluluk oranı olarak Kocaeli Dilovash uzman işleme Organize Sanayi Bölgesi alanının şehirde, gerek yeni alanlar için ortaya çıktı.

Altıncı 2017 İl Yelwa Giftlkwy alanı içindeki 5.000 dönüm gelen son verildi Mayıs ayında projeye Uzmanlaşmış Organize Sanayi Bölgesi işleme, İş Alambduh haziran ayına 2015 yılı beşinci ay - Bu bölgede (Dilovash) Snaayuna ve isteği, Yelwa gerçekleşecek edemeyen bölgenin sınırları

 

Yelwa - Haziran 2017 yılında altıncısı ay talaşlı uzman sanayi bölgesi organizasyonu tescilli ve Bilim, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı tarafından açıklanan olacaktır.

Önümüzdeki günlerde edinim çalışmaları iki yıl boyunca altyapı çalışmaları izledi iki yıl boyunca 5 milyon metrekarelik bu çok alanı başlayacak. O 2021 yılında fabrikaların kurulmasını başlamayı hedefliyor.

\ Organize Sanayi Bölgesi uzman talaşlı - Bu konu hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için Yelwa resmi web sitesine gidin

http://yalovaimesosb.org/